My Galactik Football - forum od fanów dla fanów GF

My Galactik Football - twoje forum o GF


#1 2012-07-25 16:48:32

Shay

Administrator MGF

Zarejestrowany: 2012-07-23
Posty: 4
Punktów :   

Sezon trzeci - ogólne wrażenia.

Jakie są wasze wrażenia na temat trzeciego sezonu? Podobał się wam, zaspokoił wasze wybredne gusta kreskówkowe czy wręcz przeciwnie - obrzydził wam Galactik Football do reszty?

Jeśli chodzi o mnie, to przykro mi, ale muszę stwierdzić, że to drugie. Nietypowe(żeby nie powiedzieć "szmirowate") rozwiązania fabularne i plątanie wszystkich wątków to jednak nie to, co lubię. Po pierwszych odcinkach miałam nadzieję, że serial dojrzeje, zmieni trochę target i przemieni się w dobrą kreskówkę dla nastolatków(bo grupa wiekowa, do której skierowany był Galactik Football nieco dorosła od czasu emisji pierwszego sezonu). No, ale psie głosy nie idą w niebiosy. (Chyba, że jesteśmy w Polsce i mamy Disney XD, którzy odwalają kawał solidnej roboty) Tak czy inaczej - solidnie się zawiodłam na rozwiązaniach fabularnych, które zastosowali scenarzyści.
Mecze bardzo ucierpiały na tym, że nie było podczas nich stosowane motion capture, które nadawały rozgrywkom realizm. Rozumiem - cięcia kosztów, ale klimat GF bardzo ucierpiał przez to.
Niektóre momenty przypominały o starym, dobrym Galactik Football, ale szybko zostało to psute przez z palca wyssane pomysły.
To najlepszy dowód na to, że łyżka dziegciu może zepsuć smak beczki miodu. Choć w tym przypadku mamy do czynienia z beczką dziegciu i łyżką miodu. I to jest bardzo bolesne.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.samstudchemul.pun.pl www.onz2008a.pun.pl www.pokemon-pbf-forum.pun.pl www.rycerze.pun.pl www.hvo.pun.pl