My Galactik Football - forum od fanów dla fanów GF

My Galactik Football - twoje forum o GF


#1 2012-07-25 16:24:14

Shay

Administrator MGF

Zarejestrowany: 2012-07-23
Posty: 4
Punktów :   

Sezon drugi - ogólne wrażenia.

Jakie są wasze odczucia w stosunku do drugiego sezonu? Podobał się wam, nie podobał? Wypowiedzcie się, proszę, w tym temacie!

Jeśli chodzi o mnie, bardzo lubię drugi sezon. Uznaję go za nieznacznie gorszy od sezonu pierwszego. A dlaczego? Za sprawą fatalnego dubbingu i "zepsucia" postaci D'Joka.
Fatalny dubbing rozumiem przez zastąpienie Adama Baumana Piotrem Warszawskim(w roli Aarcha), a Magdaleny Krylik Katarzyną Łaską(w roli Tii i Dame Simbai). Powiedzmy, że niezbyt bardzo mi te głosy przypasowały.
Jeśli zaś chodzi o zepsucie postaci D'Joka - nie lubiłam go w tym sezonie, powiedzmy sobie szczerze. W pierwszym sezonie miał naprawdę szanse do stania się postacią wybitną, ale jego rozkapryszenie i durne zachowanie, które nie przystoi kapitanowi, szybko zniweczyło te szanse. Zachowywał się naprawdę głupio w stosunku do Mei i reszty drużyny, więc go prędko znielubiłam.
Jednak ogólne podsumowanie drugiego sezonu wychodzi na plus - głównie dzięki zmaganiom Rocketa w Netherballu, większej ilości czasu ekranowego dla Sinedda(*-*) i niepokonanym Xenonsom.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.amangarij.pun.pl www.skoneyface.pun.pl www.lechactiveteam.pun.pl www.manhattan.pun.pl www.pretorianie.pun.pl